PROJELERİMİZ

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

FLORYA EVLERİ

Her Daireye Kapalı Otopark

Başlangıç Tarihi : 01.9.2014

Bitiş Tarihi : 02.10.2015

Size, güvenilir, doğal ve güzel koşullarda hayatın keyfini çıkarma fırsatı sunan FLORYA EVLERİ; sektörün en itibarlı kurumlarından NETİŞ GRUP tarafından inşa ediliyor.

Konutların proje tasarımından teslimine kadar her aşamasında mesleki deneyime sahip uzmanlar ve işçiler titizlikle çalışıyor.

FLORYA EVLERİ, Netiş Grup’un Bursa’ya kazandırdığı yeni ve önemli bir merkez. Hayallerin hedefe, hedeflerin gerçeğe dönüştüğü bir proje.

3+1 ve 5+1 Dubleks seçeneklerine sahip modern, ıık ve elit 5 blok’ta 40 normal, 10 dubleks olmak üzere toplam 50 konuttan oluşan, kendinizi özlediğiniz atmosferin içinde bulacağınız bir konsept. Güzel zaman geçirmek ve hayattan özlediğiniz tadları almak istiyorsanız doğru zamanda ve doğru yerdesiniz.

Sizi FLORYA EVLERİ’ne bekliyoruz.

 

Daireler, blok girişi ve site giriş kapısı ile sesli ve görüntülü iletişim kurabilmektedir.

* Vaziyet planında belirtilen şekilde site çevresi güvenlik duvarları ile çevrilerek araç ve yaya girişi için güvenlik noktası oluşturulmuştur.
* Projemiz 4802,50 m2'lik arsa üzerine geliştirileştirilmiştir.
* Vaziyet planında gösterilen yeşil alanlar için otomatik kontrollü sulama sistemi kurulmuştur.
* Site içinde çocuk oyun alanları oluşturulmuştur.
* Site içinde çevre duvarını kontrol altında tutan güvenlik amaçlı kapalı devre kamera sistemi (CCTV) kurulacak, güvenlik merkezinden 7/24 saat izleme ve kayıt yapılmaktadır.
* Dijital IP tabanlı renkli görüntülü interkom sistemi kurulmuştur.